Member Login

Forgot password?
Swimming Auckland homepage

2017 ASA Caro Cup Team

10 Year Old Girls

Wild Cats
Eileena Bao NSS
Gabrielle Doyle NSS
Arabella Culley MTE
Amelia Bray CCY

Orcas
Alyssa Wangford MTW
Grace Yoo NSS
Scarlett Robb KSC
Edith Li MTW

Reserves
Kaelyn McGhie NSS
Arabella Duncan KSC
Samantha Bradley UTD
Lily-Anne Humphreys CSC

10 Year Old Boys

Knights
Jasper Cornish CSC
Finn Lock UTD
Xavier Gordon NSS
Daniel Hoeglinger PAR

Dragons
Addison Randall CCY
Nicholas Cowen NSS
Charles Heathcote NSS
Nurira Won NSS

Reserves
Isaac Gear MTE
Hamish Dennis NSS
Matthew Zheng NSS
Quinn Wiltshire WHL

11 Year Old Girls

Force
Courtney Matthews MTW
Liv Peebles CCY
Alexandra Campion PAR
Bridget Dennis UTD

Storm
Lucy Blanchard KSC
Anna Lepua CCY
Millie Middleton CSC
Victoria Jagusch KSC

Thunder
Sofia Kelliher PAR
Hannah Henson UTD
Doyoun Kim NSS
Sunnie Yan MAG

Chargers
Isabelle Gibson PAR
Caitlin Cooke NSS
Lena Hamblyn-Ough CSC
Olivia Stairmand MTE

Reserves
Sophie Robb KSC
Mia Elsmore CCY
Amelie Bowman NSS
Aimee Caesar KSC

11 Year Old Boys

Sharks
Sam Kenny CCY
Daniel Zheng NSS
Finlay Walker PAR
Sunny Sun MTW

Bulls
Kailen Brackebush CSC
Luke Gibson PAR
Jett Curteis CSC
James Crosbie KSC

Warriors
Jackson Kennard KSC
Jack Dempsey PAR
Dominic Turnbull PAR
Jayden Collins WHL

Raiders
Larn Hamblyn-Ough CSC
Caleb Wyatt RBA
Dean Hall CSC
Cameron Maunder NSS

Reserves
Jacob Marriott NSS
Beau Hodson CSC
Sebastian Taku CCY
Harrison Klouwens CCY

12 Year Old Girls

Raven
Mehané Van Rooyen NSS
Isabella Campion PAR
Emma Gilleece PAR
Grace Baik UTD

Mystiks
Isabella Halili NSS
Aakriti Deshwal WHL
Tess Whineray CCY
Melissa Cowen NSS

Rogue
Lucia Partigliani KSC
Nauatea Crosswell CCY
Olivia Gibson PAR
Alice Williams UTD

Harlequins
Rebecca Hunter MTE
Peta Clark CCY
Maria Wangford MTW
Charlotte Mathieson UTD

Reserves
Mika Hurbuns NSS
Isla Brain RBA
Jenna Watt-Wyness PAR

12 Year Old Boys

Makos
Johnson Li UTD
Connor Lock UTD
Anthony Prajogo UTD
Cameron Gilmore NSS

Vikings
Hugo Batchelor KSC
Harrison Cooke NSS
Min Ryong Kim NSS
Tukala Logan ROS

Crusaders
Winston Yan UTD
Carwin Li MAG
Jack Mitchell UTD
Andy Min NSS

Rebels
Max Robinson KSC
Oliver Avis PAR
Shaun Karena WHL
Alexander Wilson CSC

Reserves
Eric Zheng UTD
Troy O'Reilly UTD
Henry Pinder NSS
Sam Williams WHL

13 Year Old Girls

Diamonds
Aimee Crosbie UTD
Marina Segedin UTD
Sophie Shorter-Robinson UTD
Chloe Seaman NSS

Emeralds
Sian Bester NSS
Raeann Kwan CCY
Grace Li MTW
Leyah Wadham NSS

Rubies
Lucy Woodall MAG
Amelia Wilby UTD
Edie Ancell UTD
Luciana Hall NSS

Sapphires
Priscilla Huang CCY
Mena Ren-Fritzke MAG
Jesse Welsh UTD
Caitlin O'Reilly CSC

Reserves
Taryn Banks CSC
Lara Grozev CCY

13 Year Old Boys

Patriots
Andy Cheong NSS
Cameron Gray NSS
Jourdan Klink UTD
Ethan Watson UTD

Braves
Lewis Pangalila CSC
Mack Hong NSS
Andrei Soldatovic NSS
Daniel Kim NSS

Giants
James Donovan CSC
Maimai Tua-Tagaloa MAG
Andrew Lee NSS
Eric Zhou UTD

Cavaliers
Noah Makaea ROS
Alexander Dennis UTD
Jack George PAR
Ryan Zhuang ROS

Reserves
Connor Smith MTE
Bowen Crawford MAG